Category Archives: Classical

Sento Nel Core - Stefan Islandi - Áfram Veginn... (Vinyl, LP)


Download Sento Nel Core - Stefan Islandi - Áfram Veginn... (Vinyl, LP)
1987
Label: Taktur - TE 100 • Format: 4x, Vinyl LP, Compilation Box Set • Country: Iceland • Genre: Classical • Style: Opera


Sitemap

Fruehstueckspause* - Fux Du Hast Die Gans Gestohen (CD, Album), La Marche Des Jeunes - Charles Trenet - La Marche Des Jeunes (Shellac), The Birth Of Rock N Roll (A Tribute To Sam Phillips) (Dance Mix) - Rockin Roosters - The Birth Of Ro, Dakota - Sitting Bull (2) - Sitting Bull (CD, Album), Eight Days A Week - The Beatles - Beatles VI (CD, Album), Going For Gold - Various - Shine 5 (CD), Der Student Aus Paris - Margot Eskens - Unvergessene Erfolge (CD), Soul Eyes - George Robert & Kenny Barron - Peace (CD), 7.30 A.M., Dont You Know - Stevie Wonder - Classic Stevie Wonder (CD), Lucie - Tom Ellery S Quintet - Sexy Sax (Vinyl, LP), Da Ist De Orgelmann - No Artist - The Pawlyn Plays - Part One (Vinyl, LP), Terry Tibbs - Various - Rock Sound 100% Vol. #173 (CD), Break It Up, No Miles - Racky - Truth To You EP (Vinyl)

Comments:9

  1. Barcelona tashmë ka pasur dy oferta për Neymar por që janë refuzuar nga PSG Barcelona thuhet se mund të përdorë ende Ousmane Dembele në përpjekjen e tyre për të nënshkruar Neymar nga Paris Saint-Germain, përkundër agjentit të lojtarit që insistonë se klienti i tij nuk do të largohet. Kampionët spanjollë po përgatisin një ofertë të [ ].
  2. Të ftuar në ‘Xing me Ermalin’ Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu ndër të tjera kanë folur edhe për atë që ka kuriozuar për kaq shumë.
  3. Nov 14,  · Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Serbia kanë nënshkruar një marrëveshje në parim në Ohër që i hap rrugë idesë së krijimit të një minishengeni në Ballkan. Presidenti Ilir Meta deklaroi këtë të enjte se nuk ndalon asnjë iniciativë të askujt për t’u takuar, diskutuar apo për të bërë foto. Megjithatë për sa i përket kësaj [ ].
  4. Përveç se i bashkon i njëjti profesion, këngëtaret e njohura shqiptare me nam botëror, Era Istrefi dhe Ava Max duket se gëzojnë raporte të mira shoqërore.
  5. Nov 22,  · Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · Pas kërcënimeve të disa personazhe të njohur si Ronaldo, Neymar, Messi madje dhe djali i princit Ëilliam edhe djali i Donald Trump kërcënohet nga ISIS.
  6. Listen Etnon ft. Sinan Vllasaliu, Astrit Stafa - Falma nje jete MP3 on Shkarko Muzik Shqip mp3 falas.
  7. Milani ka triumfuar përballë Veronës në “Marc’Antonio Bentegodi” me rezultat Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, lojtarët vendas assesi nuk u pajtuan me vendimin e gjyqtarit, pasi topi i ra në dorë mbrojtësit Koray Gunter, [ ].
  8. Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka pranuar se në takimet e ardhshme të nivelit të lartë ndërmjet LDK-së dhe LVV-së do të diskutohet për çështjen e pozitës së Presidentit të Kosovës. Mustafa, pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së të premten, u shpreh para shtypit se posti i presidentit do të diskutohet në [ ].
  9. Ditën e sotme një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës. Raportohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 2 »